Latvijas hokeja izlases aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" otrdien svinēja uzvaru Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Čehijas komanda "Mountfield" viesos ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Zviedrijas klubu Stokholmas "Djurgarden".

Cibuļskis šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Matejs Halupa.

Otrā pusfinālā divu Zviedrijas komandu duelī "Lulea" viesos ar 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) pārspēja Gēteborgas "Frolunda Indians".

Atbildes spēles notiks pēc nedēļas, uzvarētājām divu maču summā sasniedzot finālu.

No Latviju pārstāvošajiem hokejistiem ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ar "Lausanne" vienību, bet apakšgrupu turnīrā piedalījās arī aizsargs Guntis Galviņš, taču viņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" komanda "play-off" nesasniedza.