Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien atvairīja 42 metienus Šveices hokeja augstākās līgas (NL) spēlē, taču neglāba savu Langnavas "Tigers" komandu no zaudējuma pagarinājumā ar rezultātu 2:3 Cīrihes "Lions" vienībai.

Punnenovam izdevās tikt galā ar 42 no 45 pretinieku metieniem. Šī vārtsargam no Latvijas bija 18 spēle šajā sezonā, un viņš līdz šim vidēji mačā ielaidis 3,56 vārtus un atvairījis 90,6% metienu.

Ar rezultatīvu piespēli izcēlās Deniss Smirnovs, kurš palīdzēja Ženēvas "Servette" ar 5:1 pārspēt "Zug" vienību.

Smirnovs ar rezultatīvu piespēli palīdzēja "Servette" vienībai panākt rezultātu 4:1. Viņš laukumā pavadīja 14:05 minūtes, kuru laikā izdarīja arī vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Smirnovs šajā sezonā 31 spēlē guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Vēl šajā mačā aizsargs Sandis Smons Ženēvas kluba rindā nospēlēja 5:48 minūtes.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" ar rezultātu 1:5 izbraukumā zaudēja "Lugano" vienībai.

Ķēniņš laukumā pavadīja 17:50 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu -1.