Pasaules U-20 hokeja čempionātā Kanādā Vācijas valstsvienība A grupas spēlē ar rezultātu 2:1 pagarinājumā pārspēja Čehiju, savukārt Somija, Krievija un Zviedrija guva drošas uzvaras.

Vācijas U-20 izlasē abus vārtus guva Aleksandrs Blanks, kurš pagarinājumā precīzi meta pēc 80 nospēlētām sekundēm, nodrošinot savas komandas pirmo uzvaru turnīra divās spēlēs. Vienīgo reizi čehiem precīzi meta Jans Misaks.

Somijas hokejisti citā A grupas mačā ar rezultātu 7:1 sagrāva spēlētājus no Austrijas, gūstot otro uzvaru turnīrā. Somi šajā mačā pretiniekiem ļāva izdarīt tikai deviņus metienus pa vārtiem, kamēr paši meta 48 reizes.

Somijas izlasē divus vārtus guva Ville Koivunens, savukārt Breds Lamberts izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Austriešiem vienīgos vārtus guva Martins Urbaneks, kurš otrajā trešdaļā panāca rezultātu 1:3.

Krievijas U-20 hokeja izlase ar rezultātu 4:2 B grupas spēlē pieveica vienaudžus no Šveices, un tā krieviem bija pirmā uzvaras divās aizvadītajās spēlēs.

Uzvarētājiem vārtus guva Daņila Jurovs, Dmitrijs Zlodejevs, Pāvels Tjutņevs, kuri precīzi meta jau trešajā periodā. 52. minūtē precīzs bija arī Matvejs Mičkovs. Savukārt Šveicei precīzi meta Atillo Bjaska un Fabians Ricmans.

Visbeidzot Zviedrijas izlase B grupā ar rezultātu 3:0 pārspēja Slovākiju, turnīru turpinot bez zaudējumiem. Uzvarētājiem vārtus guva Teodors Nīdebahs, Alberts Sjobergs un Daniels Ljungmans, bet vārtsargs Jespers Valsteds atvairīja 48 slovāku metienus.