Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo "Sabres" otrdien izcīnīja uzvaru spēlē, kurā savainojuma dēļ nepiedalījās Latvijas izlases hokejists Zemgus Girgensons.

"Sabres" komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) izbraukumā pieveica Otavas "Senators" komandu.

Dilans Kozenss pirmajā periodā izvirzīja vadībā viesus, taču Dreiks Batersons ar vārtiem vairākumā otrajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu.

Spēles svarīgākie vārti tika gūti trešā perioda 11. minūtē. "Senators" aizsargs Eriks Branstrēms viduszonā izpildīja spēka paņēmienu pret Kailu Okposo. Abu komandu hokejisti iesaistījās asumos, taču tiesneši spēli neapturēja. To viltīgi izmantoja Marks Jankovskis, kurš netraucēti aizbēga izgājienā pret vārtsargu Antonu Forsbergu un panāca rezultātu 2:1.

Trešo precīzo metienu viesu labā izpildīja Alekss Taks, kurš jau ripu raidīja tukšos vārtos.

Bufalo komandas uzvaru kaldināja 29 gadus vecais Maikls Hauzers, kurš ir jau sestais vārtsargs, kas šosezon sargājis vienības vārtus. Hokejists savā pirmajā NHL spēlē šosezon atvairīja 43 no 44 metieniem.

Pārējo komandas vārtsargu savainojumu dēļ "Sabres" pirms nedēļas vienojās ar Hauzeru par līgumsaistībām uz atlikušos sezonu. Hauzers pērn Bufalo kluba rindās debitēja NHL, laukumā dodoties četros mačos un izcīnot divas uzvaras.

Kāda ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ trešo spēli pēc kārtas izlaida Zemgus Girgensons, kurš iekļauts savainoto spēlētāju sarakstā. Pagaidām nav bijušas plašākas ziņas par to, kad latvietis varētu atgriezties laukumā.

Savukārt "Sabres" komanda ar 31 punktu 39 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē. Pozīciju zemāk atrodas "Senators" komanda, kas 32 spēlēs tikusi pie 24 punktiem.