Latvijas hokejists Oskars Cibuļskis pirmdien Erebrū Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) otrajā "play-off" mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa un vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētajai Jēvles "Brynas" izbraukumā pārspēt Rodrigo Ābola un Kristapa Zīles pārstāvēto "Orebro".

"Brynas" viesu lomā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pieveica "Orebro", "play-off" pirmās kārtas sērijā panākot 1-1.

Cibuļskis 24.minūtē rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvējam Dmitro Timašovam.

Aizsargs laukumā bija tikai septiņas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā sakrāja +/- rādītāju +1.

Savukārt Gudļevskis palika uz rezervistu soliņa.

Viņa konkurents uz vietu vārtos Veini Vehvileinens atvairīja visus 24 pretinieku metienus.

Tikmēr pretinieku rindās komandas kapteinis Ābols uz ledus pavadīja 16 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 58,33% iemetienu un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Zīle 15 minūtēs un 59 sekundēs laukumā nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, kā arī pielietoja divus spēka paņēmienus.

Trešā sērijas spēle paredzēta otrdien Erebrū.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.