Teodors Bļugers pirmdien, 12. decembrī, Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar trīs spēka paņēmieniem, bet Pitsburgas "Penguins", gūstot vārtus pēdējā minūtē, ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica Dalasas "Stars" un izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas.

Bļugers nospēlēja 10:20 minūtes, no kurām 1:29 minūti laukumā bija mazākumā. Viņa kontā arī viens metiens pa vārtiem, uzvarēti trīs no septiņiem iemetieniem, bet spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau spēles 19. sekundē Rūps Hincs vadībā izvirzīja "Stars", bet izlīdzinājumu "Penguins" panāca 14. minūtē pēc Pjēra-Olivera Džozefa metiena. 35 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaru "pingvīniem" nodrošināja Jevgeņijs Malkins, kurš burzmā pie pretinieku vārtiem pirmais pamanīja ripu un raidīja to praktiski tukšos vārtos.