Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Izerlonas "Roosters" komandai izcīnīt panākumu.

"Roosters" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) pārspēja Štraubingas "Tigers".

Daugaviņš asistēja komandas otrajos vārtos, kad mača devītajā minūtē, spēlējot vienādos sastāvos, 2:0 panāca Huberts Labrī. Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Citā mačā Šveningenas "Wild Wings", Mikam Indrašim paliekot ārpus sastāva savainojuma dēļ, savā laukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Nirnbergas "Ice Tigers".

DEL turnīra tabulā "Wild Wings" ar 47 izcīnītiem punktiem 33 mačos atrodas devītajā vietā, kamēr "Roosters" ar 44 punktiem 33 spēlēs ierindojas 11.pozīcijā 15 komandu konkurencē.