Ivars Punnenovs piektdien Ženēvā Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē atvairīja 29 metienus viņa un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētās "Lausanne" zaudējumā Sanda Smona pārstāvētajai Ženēvas "Servette" vienībai.

Lozannieši izbraukumā zaudēja ar 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

Punnenovs tika galā ar 29 no 32 metieniem, 34.minūtē nopelnot divas soda minūtes par spēles laika vilcināšanu. Šī noraidījuma laikā mājinieki izmantoja vairākumu, Džošam Džurisam gūstot uzvaras vārtus.

Ķēniņš laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, reizi metot pa vārtiem, kā arī 23 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām nopelnot divas soda minūtes par nesportisku uzvedību, kas piecas sekundes vēlāk beidzās ar Džurisa pirmajiem šajā mačā gūtajiem vārtiem.

Mājinieku rindās aizsargs Sandis Smons laukumā bija vien minūti un 43 sekundes, ar ierakstiem svarīgākajās statistikas rādītāju ailēs neizceldamies.

Uzbrucējs Deniss Smirnovs nebija iekļauts mājinieku sastāvā.

Turnīra tabulā līdervienība ir Ženēvas "Servette" vienība, kas 34 mačos izcīnījusi 69 punktus, kamēr "Lausanne" ar 37 punktiem ir priekšpēdējā starp 14 komandām.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".