Rīgas "Dinamo" un "Zemgale"/LLU ceturtdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) "play-off" turnīru uzsāka ar panākumu spēlē savā laukumā.

"Dinamo" mājās ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) uzvarēja Kauņas "City", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

17.minūtē Kirils Tambijevs atklāja rezultātu, un 19.minūtē Martins Lavrovs mazākumā panāca 2:0.

39.minūtē Tambijevs mazākumā guva savus otros vārtus spēlē, un viesi, kaut arī 55.minūtē Kauņas komandas labā vārtus guva Kosts Gusevs, atspēlēties nespēja.

Uzvarētāju vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 32 metienus, bet Demids Jeremejevs - 30 metienus.

Otrā ceturtdienas spēlē "Zemgale"/LLU mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja Elektrēnu "Energija" vienību.

Astotajā minūtē mājiniekus vairākumā vadībā izvirzīja Mārtiņš Krišs Krūklītis, bet Pēteris Purmalis 33 sekundes pēc pēdējās trešdaļas sākuma panāca 2:0.

Trešos vārtus 55.minūtē guva Rinalds Vutkevičs, kurš tāpat kā aizsargs Krūklītis sakrāja pa diviem (1+1) rezultativitātes punktiem.

Ēriks Vītols vārtos atvairīja visus 40 metienus, bet viesiem Maksims Duve tika galā ar 47 jelgavnieku metieniem.

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām. Sezona jau noslēgusies "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".