Latvijas uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" otrdien savā laukumā otrajā pagarinājumā piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla spēlē.

"Orebro" ar 3:4 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās "Timra" vienībai, taču sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 2-1.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma 89.sekundē iemeta Jonatans Dālens.

Ābols uz ledus pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā uzvarēja 13 no 17 iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja +/- rādītāju +2.

Marenis spēlēja minūti un desmit sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.