Vienas uzvaras attālumā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas naktī uz otrdienu nonāca latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights".

"Golden Knights" hokejisti Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē viesos ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pieveica Vinipegas "Jets", sērijā līdz četrām uzvarām nonākot vadībā ar 3-1.

Bļugers, līdzīgi kā iepriekšējām šīs sērijas spēlēm, šim mačam nebija pieteikts.

Mača sestajā minūtē rezultātu vairākumā atklāja "Jets" hokejists Bleiks Vīlers, tomēr desmitajā minūtē pretuzbrukumā Brets Houdens panāca neizšķirtu. Otrajā trešdaļā "Golden Knights" iemeta divus vārtus un pārņēma vadību - pa reizei izcēlās Viljams Kārlsons un Ivans Barbašovs.

Cīņas 43. minūtē "Jets" vairākumā gan izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet viesi no Lasvegasas nosargāja uzvaru - 17 sekundes līdz pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos iemeta Houdens.

Sērijas piektā spēle notiks ceturtdien Lasvegasā.