Foto: Publicitātes foto

Latvijas Hokeja federācija (LHF) vienojusies par sadarbību ar farmācijas uzņēmumu "Olainfarm", kas šogad atbalstīs Latvijas U-20 izlases startu pasaules čempionāta elites divīzijā Gēteborgā, kā arī nākamgad Latvijas sieviešu hokeja izlasi un tās startu pasaules čempionātā sievietēm, kas pavasarī norisināsies Rīgā, vēsta LHF.

Latvijas U-20 izlase pasaules čempionātu sāks decembra beigās. Turnīrs norisināsies Gēteborgā no 26. decembra līdz 5.janvārim. Līdz čempionātam izlasei plānota gan treniņnometne Latvijā, gan arī vairākas pārbaudes spēles īsi pirms turnīra Zviedrijā. Pirmā spēle paredzēta jau 26.decembrī ar Zviedrijas valstsvienību, bet nākamās 27.decembrī ar Kanādu, 29.decembrī ar Somiju un 30.decembrī ar Vāciju.

"Ar bērnu un jauniešu sportu sākas ikviena pasaules līmeņa sportista karjera. Tieši darbs, kas ieguldīts bērnos un jauniešus, ir svarīgākais, jo veido gan sportista prasmes, raksturu, fizisko sagatavotību un galu galā arī mīlestību pret šo sporta veidu. Bērnu un jauniešu komandas, lai arī nereti ar mazāku sabiedrības un atbalstītāju uzmanību, veido puišus un meitenes par nākotnes hokeja čempioniem un norūda viņus "lielajam hokejam" vai dzīvei. Paldies "Olainfarm", ka savu sadarbību sākam ar U-20, bet turpināsim arī ar sieviešu valstsvienības sagatavošanos un startu Pasaules čempionātā pavasarī. Iespējams, ka sadarbība tiks paplašināta arī attiecībā uz cita vecuma izlasēm," teica LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

"Bērnu un jauniešu veselība un izglītība ir vienas no mūsu prioritātēm," skaidroja "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis. "Vai tā būtu jauno skolotāju stipendiju programma, stipendijas studentiem vai atbalsts Latvijas Bērnu atbalsta fondam, mūsu mērķis ir sniegt atbalstu bērniem un jauniešiem, lai viņi var sasniegt savus mērķus dzīvē, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un būt laimīgi tajā, ko dara. Kustībā ir prieks. Un, kā zināms, hokejs Latvijā spēj radīt svētkus un prieku visai valstij, tāpēc esam gandarīti sākt sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju tieši ar jauniešu un sieviešu izlasēm, palīdzot tapt vēl neskaitāmiem hokeja svētkiem Latvijā un pasaulē."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!