Fоtо: AP/Scanpix/LETA

Joprojām nav skaidrības par to, kad Kristaps Porziņģis varētu atgriezties Bostonas "Celtics" sastāvā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēlēs, tomēr izskatās, ka pats latvietis rehabilitāciju turpina ļoti labā noskaņojumā. NBA leģenda Čārlzs Bārklijs uzskata, ka "Celtics" bez Porziņģa var uzvarēt arī nākamajā kārtā, bet finālā bez viņa komandai būs grūti.

Jau vēstīts, ka "Celtics" komanda trešdien savā laukumā ar rezultātu 113:98 (28:28, 30:24, 27:26, 28:20) uzvarēja Klīvlendas "Cavaliers" un sasniedza NBA izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālsēriju. "Celtics" Austrumu konferences finālā spēlēs trešo gadu pēc kārtas un sesto reizi aizvadīto astoņu gadu laikā.

Ikra savainojumu ārstējošais Porziņģis aizvadītajās dienās piedalījies "Celtics" metienu treniņos, un Bostonas mediji novērojuši, ka viņš laukumā kustās arvien labāk, kas varētu liecināt par viņa iespējamo atgriešanos laukumā.

Medija "CLNS" raidījumā "Garden Report" stāstīja, ka Porziņģis treniņos darbojas aktīvi, kā arī viņš sācis kontakta treniņus ar treneriem. Tika izcelts, ka viņš laukumā izskatījās gana labi, bija labā noskaņojumā, un tas liecina par došanos pareizajā virzienā.

Pirms "Celtics" noslēdza sēriju pret "Cavaliers" Bostonas komandas galvenais treneris Džo Mazulla stāstīja, ka liepājnieks ieliek lielas pūles, lai uzlabotu savu situāciju, tomēr nav zināms precīzs laiks, kad viņš varētu būt gatavs spēlēt NBA izslēgšanas maču intensitātē.

"Es neesmu skatījies viņa rehabilitācijas procesu, bet viņš smagi strādā, lai atgrieztos laukumā. Vienīgais, ko es zinu, ir tas, ka viņš dara visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk būtu ierindā," teica Mazulla. "Man nav zināms laiks, kad viņš varētu atgriezties. Domāju, ka arī ārstiem un viņam pašam tas nav zināms."

Savukārt pēc "Celtics" iekļūšanas Austrumu konferences finālsērijā, televīzijas kanāla TNT raidījuma "Inside the NBA" eksperts Čārlzs Bārklis norādīja, ka Porziņģis būs ļoti svarīgs spēlētājs, lai komandai beidzot izdotos tikt pie NBA čempionu titula.

"Es nedomāju, ka viņi var uzvarēt bez Porziņģa. Es domāju, ka viņa trauma ļoti būtiski ietekmē šo komandu. Viņi var uzvarēt Austrumu konferenci bez viņa, bet ne NBA čempionu titulu," teica Bārklijs.

Porziņģis piecās sērijas spēlēs pret "Cavaliers" tā arī laukumā nedevās ikra muskuļa savainojuma dēļ. Iepriekš izskanēja prognozes, ka latvietis laukumā varētu atgriezties konferences finālā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !