Uzvaru izbraukumā FIBA Eiropas kausa izcīņas pirmajās 1/16 fināla spēlēs ceturtdien izcīnīja Latvijas basketbolistes Lienes Jansones pārstāvētā Itālijas komanda Venēcijas "Umana", Francijas klubs Nantes "Reze", kurā spēlē cita latviete Sabīne Niedola, un Ievas Kubliņas pārstāvētā Ungārijas komanda Ģēras "Seat Lami-Ved".

Jansones pārstāvētais Itālijas klubs ar rezultātu 91:78 pieveica Slovākijas komandu Ružomberokas MBK. Šajā mačā Jansone spēlēja 19 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Latviete realizēja četrus no pieciem izpildītajiem divpunktu metieniem un vienīgo tālmetienu. Tāpat Jansones kontā bija trīs personīgās piezīmes.

Tikmēr "Reze" komanda ar Niedolu sastāvā izbraukumā ar 84:59 pārliecinoši pieveica Ungārijas vienību Segedas "Szeviep". Niedola 26 spēlēto minūšu laikā izcēlās ar desmit punktiem, realizējot piecus no septiņiem izpildītajiem divpunktu metieniem. Vēl Niedola izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izpildīja četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra četras bumbas un nopelnīja četras personīgās piezīmes.

14 punktus pirmajā FIBA Eiropas kausa izcīņas 1/16 fināla spēlē ceturtdien guva Kubliņa, palīdzot Ģēras "Seat Lami-Ved" ar rezultātu 66:59 izbraukumā pieveikt Beļģijas vienību "Sint-Katelijne-Waver". Kubliņa spēlēja 29 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no sešiem izpildītajiem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Vēl latviete izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Astotdaļfinālā iekļūs komandas, kas izcīnīs panākumus divu spēļu summā.

Atbildes mači risināsies nākamajā nedēļā.