Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā uzvaru ceturtajā spēlē pēc kārtas sestdien izcīnīja Andra Biedriņa pārstāvētais klubs Goldensteitas "Warriors", kas otrajā puslaikā salauza Fīniksas "Suns' pretestību un pārspēj pretiniekus ar 113:93 (26:29, 22:23, 33:22, 32:19).

Biedriņš, nākot uz maiņu, nospēlēja 3:34 minūtes, metienus pa grozu neizdarīja, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja trīs piezīmes.

Uzvarētājiem 29 punktus guva Stīvens Karijs, 21 punktus guva Harisons Bārnss, 17 punkti Klejam Tompsonam, bet Deivids Lī guva 16 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas. "Suns" rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija rezervists Maikls Bīslijs.