VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) finālsērijas trešajā spēlē ceturtdien pie savas pirmās uzvaras tika Krievijas komanda Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ", kas savā laukumā ar 69:58 (21:19, 17:8, 11:11, 20:20) uzvarēja Krievijas spēcīgāko vienību Maskavas CSKA.

Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām CSKA komanda saglabājusi vadību ar rezultātu 2-1.

Mača gaitu aizēnoja līdzjutēju sadursmes puslaika pārtraukumā, kad tribīnēs viena otrai virsū metās abu pušu fanu grupas. Tiek ziņots, ka konfliktu uzsākuši mājinieku atbalstītāji, kas CSKA fanu sektorā iemetuši pudeli.

Uzvarētāju labā šajā spēlē 19 punktus guva amerikānis Deriks Brauns, bet pie 15 punktiem tika grieķis Niks Kalatess.

Tikmēr CSKA rindās ar 16 gūtiem punktiem izcēlās serbu uzbrucējs Vladimirs Micovs.

Abu komandu ceturtais mačs notiks piektdien Krasnodarā.

Kā ziņots, pusfināla sērijās CSKA tikai ar 3-2 pieveica Maskavas apgabala "Himki" komandu, bet "Lokomotiv-Kubaņ" ar 3-1 pieveica Lietuvas vienību Kauņas "Žalgiris".

Tikmēr Latvijas čempionvienība "VEF Rīga" sasniedza līgas ceturtdaļfinālu, kurā nespēja izrādīt cienīgu pretestību "Himki" vienībai.

VTB Vienotās līgas sacensības risinās kopš 2009.gada, bet šajā sezonā tajā piedalījās komandas no Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Čehijas un Kazahstānas.

CSKA komanda turnīrā triumfējusi trīs reizes, bet vienu reizi tas padevies "Himki" basketbolistiem.