Lietuvas basketbola izlase Pasaules kausa izcīņas izslēgšanas spēlē pret Jaunzēlandi sarežģītā cīņā izcīnīja uzvaru ar 76:71 (23:9, 12:17, 22:24, 18:21).

Pirmo ceturtdaļu lietuvieši pārliecinoši uzvarēja ar 14 punktu pārsvaru, taču turpinājumā Jaunzēlande spēja pietuvoties un pakutināt nervus lietuviešu līdzjutējiem, jo vēl četras minūtes līdz spēles beigām Jaunzēlande bija vadībā. Taču Lietuva spēja savākties un pēdējās minūtēs nospēlēt atbildīgi, izcīnot uzvaru.

Uzvarētāju labā Jons Valančūns guva 22 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, savukārt zaudētāju rindās rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Korijs Vebsters.

Ceturtdaļfinālā Lietuvai pretī stāsies Turcijas un Austrālijas spēles uzvarētājs.

Pirms spēles Jaunzēlande izpildīju tradicionālo haku.