Latvijas ratiņbasketbola izlase ar uzvaru iesākusi Eiropas čempionātu B divīzijā, kas risinās Sarajevā, informē komandas pārstāvji.

Turnīra pirmā spēle Latvijas komandai bija pret Austrijas izlasi, kas noslēdzās ar rezultātu 59:57 Latvijas labā. Visu pirmo ceturtdaļu Latvija bija vadībā, taču austrieši spēja samazināt mūsējo pārsvaru un puslaiku jau noslēdza ar trīs punktu deficītu. Arī trešā un ceturtā ceturtdaļa ritēja punkts punktā, tomēr spēles izskaņā veiksmīgāka bija Latvijas izlase un svinēja uzvaru.

Turnīrā piedalās 10 komandas; pirmajā posmā visas komandas ir sadalītas 2 apakšgrupās.

Latvijas izlases sastāvs: Raimunds Beginskis (Līvāni; spēlējošais treneris), Kaspars Turks (Babīte), Kārlis Gabranovs (Krāslavas novads), Kārlis Podnieks (Tērvete; komandas kapteinis), Elvis Urga (Dobele), Dimitrijs Rukavišņikovs (Rīga), Ansis Bērziņš (Alūksne), Agris Lasmans (Valmiera), Gatis Veinbergs (Dobele), Izlases menedžeris Aigars Miklāvs (Cēsis).