Latviešu basketbolists Rolands Freimanis sestdien guva 16 punktus Grieķijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā mačā, taču viņa pārstāvētā Lemnosas "Ifaistos" komanda cieta zaudējumu.

"Ifaistos" ceturtdaļfināla pirmajā mačā ar 81:84 (18:18, 25:29, 25:14, 13:23) piekāpās "Peristeri" vienībai, sērijā līdz divām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Freimanis šajā mačā laukumā pavadīja 30 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no trim divpunktu metieniem un visus četrus tālmetienus. Vēl latvieša kontā sešas atlēkušās bumbas, trīs kļūdas, viens bloķēts metiens, četras piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Latvijas basketbolists bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Sērijas nākamā spēle notiks 22. maijā.

Regulārajā sezonā "Peristeri" bija otrajā vietā, bet "Ifaistos" - septītajā.

Iepriekš jau vēstīts, ka savainojuma dēļ šosezon vairs nespēlēs Jānis Strēlnieks, bet viņa pārstāvētajai Pirejas "Olympaikos" pēc punktu atņemšanas Grieķijas čempionātā izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā būtu jātiekas ar savu niknāko sāncensi Atēnu "Panathinaikos Opap". Tomēr šie klubi sezonas laikā aizvada karstasinīgus strīdus, un "Olympiakos" atsakās spēlēt pret šo komandu, turklāt vienu spēli tā jau boikotējusi. Vēl viena šāda gadījuma rezultātā tā tiks izslēgta no Grieķijas augstākās līgas. Tiesa, Pirejas vienība paudusi apņēmību spēlēt Adrijas līgā.

"Olympiakos" - "Panathinaikos Opap" sērijā pirmais mačs iecerēts pirmdien.