Pasaules kausa izcīņas basketbolā D grupas līderu duelī Serbija droši ar 92:77 (28:23, 22:19, 20:15, 22:20) pieveica Itāliju un turnīra pirmo kārtu noslēdza ar perfektu bilanci.

Serbijas izlasē rezultatīvākais ar 31 punktu bija Bogdans Bogdanovičs, 15 punktus pievienoja Nikola Jokičs, 12 punkti Miroslavam Raduļicam, bet Nemanja Bjeļica iekrāja piecus punktus, deviņas rezultatīvas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas. Itālijai nepietika ar Danilo Galināri 26 gūtajiem punktiem, bet 15 punktus guva Marko Belinelli. Itālijas izlases līderiem šajā mačā rezervisti palīdzēja tikai ar 18 punktiem, kamēr serbiem spēlētāji, kuri spēlē iesaistījās no maiņas, guva 44 punktus.

Mača pirmajā pusē ritēja līdzīga cīņa. Lai arī serbi bija vadībā, tomēr Itālijas deficīts nebija liels. Trešajā ceturtdaļā Itālija pietuvojās pat līdz 53:55, taču tam sekoja Serbijas izrāviens, un pārsvars sasniedza pat 22 punktus (90:68). Itāļi līdz pamatlaika beigām spēja pietuvoties.

Līdz ar to Serbija uzvarēja D grupā ar trīs uzvarām trīs spēlēs, bet Itālija palika otrā ar divām uzvarām un vienu zaudējumu. Abas turpinās cīņu otrās kārtas J grupā, kurās spēkosies ar C grupas komandām – Spāniju un Puertoriko.

Savukārt A grupā turnīra rīkotāja Ķīna piedzīvoja zaudējumu Venecuēlai ar rezultātu 59:72 (10:18, 13:15, 18:18, 18:21) un noslēdza Pasaules kausu. Venecuēlai rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Heisers Guiljents, bet 13 punktus guva Dvaits Lūiss. Ķīniešiem 13 punktus guva Šuo Fans.

A grupā trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja Polija, Venecuēla ar šo uzvaru nodrošināja otro vietu ar divām uzvarām, bet Ķīna ar vienu uzvaru kopā ar trīs zaudējumus piedzīvojušo Kotdivuāru noslēdza Pasaules kausu.

Otrajā kārtā Polija un Venecuēla I apakšgrupā tiksies ar Krieviju un Argentīnu, kuras bija labākās B grupā. Abu B grupas līderu savstarpējā spēlē trešdien Argentīna ar 69:61 (12:17, 27:16, 14:7, 16:21) pieveica Krieviju, lai gan pēdējā ceturtdaļā pamanījās "izsēt" iegūto 13 punktu pārsvaru. Argentīniešiem ar 21 punktu rezultatīvākais bija saspēles vadītājs Fakundo Kampaco, kura kontā arī septiņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas. Pa 13 punktiem guva veterāns Luiss Skola un Markoss Delia, bet Krievijai ar 18 punktiem izcēlās Andrejs Zubkovs.

C grupā pirmo vietu ieguva Spānija, kas ar 73:65 (18:21, 15:10, 19:22, 21:12) uzvarēja Irānu. Irāņu basketbolisti pēdējo ceturtdaļu sāka ar viena punkta pārsvaru, vēl 1:49 minūti pirms mača beigām rezultāts bija līdzīgs 65:65, bet pēdējos astoņus punktus spēlē guva spāņi, izglābjoties no pārsteidzoša zaudējuma. Spānijas labā 16 punktus guva Marks Gasols, bet Irānai 15 punktus guva Mohameds Džamšididžafarabadi.