Latvijas kausa izcīņas pirmās kārtas pēdējā spēlē BS "Tukums/TSS" zaudēja BJBS "Rīga" (81:82), tomēr divu spēļu summā guva virsroku ar 31 punkta pārsvaru, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

BS "Tukums"/TSS – BJBS "Rīga" 81:82 (31:28, 49:43, 65:59). Divu spēļu summā 173:142

Intriga par uzvaru divu spēļu summā bija atrisināta jau pirmajā mačā, tomēr atbildes spēle nelika vilties. Tukumnieki līdz septītajai minūtei atkal iekrāja iespaidīgu pārsvaru (26:12), tomēr jaunie rīdzinieki sakārtoja pretspēli, samazināja rezultāta starpību un pēdējās minūtēs tika atalgoti par centību.

Visā spēlē Tukuma komandai bija pārsvars cīņā pie groziem (atlēkušās bumbas 53-35), toties rīdzinieki retāk kļūdījās (25-18) un biežāk tika pie iespējām mest soda metienus (14/21 – 26/36).

Tukuma komandas labā Rihards Adiņš guva 19 punktus un izcīnīja 15 bumbas, savukārt Nauris Litke sakrāja 13 punktus.

"Rīgas" rindās Rihards Porietis guva 23 punktus, Otto Fārenhorsta kontā – 17 punkti, bet Markuss Rozentāls atzīmējās ar 14 punktiem.

Noskaidroti visi seši otrās kārtas pāri: "Garkalnes runči" – "Gulbenes buki", BK "Cēsis"/Cēsu Sporta skola – OC "Limbaži", RTU – "VEF BA Valkā", Iecavas "Dartija" – BK "Saldus", BS "Tukums"/TSS – BK "Ķekava" un BK "Jelgava" – "Kandava"/"Anzāģe". Otrās kārtas pirmās spēles notiks 16. oktobrī.