Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga" (Nauris Miezis, Agnis Čavars, Artūrs Strēlnieks un Guntars Strāķis) Ungārijas pilsētā Debrecenā sezonas trešajā "Masters" sērijas turnīrā izcīnīja otro vietu, piedzīvojot dramatisku zaudējumu finālā, vēsta Latvijas basketbola savienība.

Ar 2. numuru turnīrā izliktā "Rīga" B grupas turnīrā sestdien ar 21:15 pārspēja Austrijas komandu "Graz" un ar 21:12 – Serbijas "Novi Sad", nodrošinot pirmo vietu un tiesības spēlēt ceturtdaļfinālā.

Svētdien ceturtdaļfinālā "Rīga" spēkojās ar Slovēnijas komandu "Piran", izcīnot uzvaru ar rezultātu 20:18.

Ceturtdaļfināla mača sākumā "Rīga" izvirzījās vadībā ar 6:2 un, kaut arī slovēņi samazināja punktu starpību un uzturēja intrigu līdz pašām beigām, par uzvaru priecājās latvieši – 20:18.

Strāķis guva 9 punktus (tālmetieni 4/6), Miezis 6, Čavars 4, Strēlnieks 1 punktu.

Pusfinālā "Rīga" ar 14:12 pārspēja Nīderlandes komandu "Amsterdam"

Rīdzinieki sākumā nonāca zaudētājos (1:5), bet tad pārņēma iniciatīvu un ieguva izšķirošo pārsvaru (13:7). Pretinieki vēl atjaunoja iniciatīvu (13:12), bet galotnē latvieši ar aizsardzību nosargāja pārsvaru – 14:12. Rīdzinieki pirmo reizi iekļuva "Masters" turnīra finālā šajā sezonā.

Šajā mačā Miezis guva 6 punktus, Strēlnieks 5, Čavars 2, Strāķis 1.

Finālspēlē rīdzinieki tikās ar Serbijas komandu "Ub".

"Rīga" bija vadībā astoņas minūtes – 5:1, 9:4, 17:13, 18:15. Galotnē serbi pirmo reizi izvirzījās vadībā (18:20) un ar soda metienu guva izšķirošos punktus – 19:21.

Strēlnieks guva 9 punktus (tālmetieni 4/6), Miezim 6, Čavaram 4.