Latvijas basketbolists Jānis Bērziņš piektdien guva desmit punktus Grieķijas čempionāta pusfinālsērijas trešajā spēlē, viņa pārstāvētajai "Larisa" piedzīvojot zaudējumu un nonākot iedzinējos.

"Larisa" viesu lomā ar rezultātu 82:94 (17:28, 16:23, 20:26, 29:17) piekāpās ULEB Eirolīgas komandai Atēnu "Panathinaikos" un sērijā līdz trīs uzvarām nonāca iedzinējos ar 1-2.

Bērziņš laukumā bija 23 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā guva desmit punktus, realizējot vienu no diviem divu punktu metieniem, divus no trīs tālmetieniem un divus soda metienus. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, tika pie divām rezultatīvām piespēlēm, pārtvēra divas piespēles, tika pie divām piezīmēm, izprovocēja divus pretinieku sodus un sakrāja +/- rādītāju -10.

Rezultatīvākais "Larisa" rindās bija Zoiss Karampels, kurš guva 18 punktus.

Mājinieku uzvaru kaldināja Jannis Papapetru, izceļoties ar 25 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Sērijas nākamā spēle paredzēta svētdien.

Regulāro sezonu Larisas klubs ar 12 uzvarām 24 mačos noslēdza sestajā vietā, bet ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzvarēja Rodas "Kolossos", pirmo reizi vēsturē iekļūstot pusfinālā.

Pērn Grieķijas čempionātā 39.reizi kluba vēsturē triumfēja Atēnu "Panathinaikos".