Latvijas basketbolista Jāņa Bērziņa pārstāvētā "Larisa" trešdien Grieķijas čempionāta pusfinālsērijas izšķirošajā spēlē piedzīvoja graujošu neveiksmi.

"Larisa" viesos ar rezultātu 43:89 (12:28, 11:18, 12:27, 8:16) zaudēja ULEB Eirolīgas komandu Atēnu "Panathinaikos", sērijā līdz trīs uzvarām piekāpjoties ar 2-3.

Bērziņš laukumā bija 13 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divu punktu metieniem, un vienu reizi bija neprecīzs no trīs punktu līnijas. Viņš arī trīs atlēkušās bumbas, divas reizes rezultatīvi piespēlēja, nopelnīja vienu personīgo piezīmi un sakrāja +/- rādītāju -2.

"Larisa" rindās rezultatīvākais ar 11 gūtajiem punktiem bija Osmans Krubalijs, kamēr uzvarētāju vienībā ar 17 punktiem izcēlās Okaro Vaits.

Regulāro sezonu Larisas klubs ar 12 uzvarām 24 mačos noslēdza sestajā vietā, bet ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzvarēja Rodas "Kolossos", pirmo reizi vēsturē iekļūstot pusfinālā.

Pērn Grieķijas čempionātā 39.reizi kluba vēsturē triumfēja Atēnu "Panathinaikos".