Latvijas basketboliste Anete Šteinberga trešdien Turcijā guva 14 punktus Buržas "Tango" zaudējumā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā, ciešot zaudējumu arī visā sērijā, no turnīra izstājoties arī Aleksas Gulbes pārstāvētajai Salamankas "Perfumerias Avenida".

"Tango" viesos ar 63:91 (18:19, 15:27, 13:23, 17:22) piekāpās "Mersin" basketbolistēm, sērijā līdz divām uzvarām zaudējot ar 1-2.

Šteinberga 25 minūtēs un 19 sekundēs laukumā grozā raidīja sešus no 11 divpunktu metieniem un divus no trim soda metieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, četrreiz pārkāpa noteikumus, trīsreiz pārķēra bumbu, kā arī tika pie +/- rādītāja (-7) un komandā labākā efektivitātes koeficienta 14.

Viešņām Šteinberga bija rezultatīvākā spēlētāja, 11 punktus pievienojot Letisijai Guapo.

Pretiniecēm ar 27 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Čelsija Greja.

Gulbes pārstāvētā Spānijas vienība "Perfumerias Avenida" izbraukumā ar 66:74 (19:23, 16:19, 14:12, 17:20) piekāpās Prāgas ZVVZ USK, sērijā zaudējot ar 1-2.

Gulbe bija iekļauta pieteikumā, taču laukumā nedevās.

Spānijas vienībā rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Maite Kasorla.

Mājiniecēm 20 punktus guva, kā aŗi desmit atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles sakrāja alisa Tomasa, bet 19 punktus, piecas rezultatīvas piespēles un septiņas kļūdas Tejas Oblakas kontā.

Vietu finālčetriniekā jau ir nodrošinājusi arī Stambulas "Fenerbahce", kas sērijā pieveica Ungārijas "Sopron".

Izslēgšanas spēlēm kvalificējās katras grupas četras labākās komandas.

Pērn par čempioni kļuva Ungārijas vienība "Sopron", kas finālā pārspēja "Fenerbahce".