Amerikāņu sportists Deivids Olivers pirmdien uzvarēja pasaules vieglatlētikas čempionāta 110 metru barjerskrējienā.

Amerikānis finišēja pēc 13,00 sekundēm, kas ir sezonas labākais rezultāts pasaulē. Zīmīgi, ka 31 gada vecumā Olivers ticis pie pirmā zelta kādās no nozīmīgākajām sacensībām.

Otro vietu ar rezultātu 13,13 sekundes izcīnīja cits amerikānis Raiens Vilsons, bet trešais ar 13,24 sekundēm bija vietējais krievu sportists Sergejs Šubenkovs.

Līdzšinējais pasaules čempions Džeisons Ričardsons neveiksmīgi nogāza pēdējo barjeru un finišēja vien ceturtais, bet olimpiskais čempions Arjess Merits palika sestais.

Pasaules čempionāts Maskavā ilgs līdz 18.augustam.