Jēkabpils "Lūši" komanda trešdien izcīnīja uzvaru Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, turpretī "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" un "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte" piedzīvoja zaudējumus.

Jēkabpilieši savā laukumā ar rezultātu 3-1 (22:25, 30:28, 25:17, 25:8) uzveica "Barrus"/"Voru".

Uzvarētājiem Jānis Medenis guva 16 punktus, Zigurds Adamovičs un Eduards Stieģelis - pa 12, bet Jānis Jansons - 11. Jansons un Adamovičs pa četriem punktiem guva blokā, pirmajam no viņiem izceļoties arī ar trīs "eisiem".

Viesiem 21 punktu guva Rinātu Santuss Oliveira.

Savukārt daugavpilieši mājās ar 2-3 (25:20, 25:21, 21:25, 22:25, 10:15) piekāpās "Parnu" vienībai.

Latvijas čempioniem 16 punktus guva Armands Rokjāns, 15 pievienoja Iļja Makarovs, bet 11 guva Ēriks Voroņko. Pērnaviešiem 17 punktus sarūpēja Tonijs Tomiksārs, bet latvietim Tomam Švanam bija 14 punkti.

Tikmēr "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" savā laukumā ar 0-3 (14:25, 15:25, 24:26) atzina Tallinas "Selver"/"TalTech" pārākumu.

Latvijas vienībā 17 punktus guva Matīss Gabduļins, bet pretiniekiem tikpat rezultatīvs bija Metjū Obrijs.

Atbildes spēles notiks svētdien pretinieku laukumā, ja nepieciešams, spēlējot arī tā saukto zelta setu.

Ceturtajā pārī Austra Štāla trenētā Klaipēdas "Amber Volley" tiksies ar Andra Širjakova pārstāvēto pašreizējo čempioni Tartu "Bigbank".

BVVL Latviju šosezon pārstāv trīs klubi.