Madrides "WTA 1000" turnīra kvalifikāciju pārvarējusī spāniete Džesika Bouzasa-Maneiro trešdien kļuva par Latvijas tenisistes Jeļenas Ostapenko pretinieci šo sacensību otrajā kārtā.

Bouzasa-Maneiro, kura WTA rangā ieņem 93.vietu, pirmajā kārtā divu Spānijas tenisistu duelī ar rezultātu 2-6, 6-3, 6-3 pārspēja neseno planētas otro raketi Paulu Badosu (WTA 101.).

Badosa, kura pērn iedzīvojās muguras traumā, cenšas turpināt savu karjeru spītējot tam, ka ārsti sāpju pārvarēšanai ieteikuši veikt kortizona injekcijas.

WTA ranga desmitās vietas īpašniece Ostapenko šajā turnīrā izsēta ar devīto numuru un no pirmās kārtas bija brīva. Ar Bouzasu-Maneiro viņa līdzšinējā karjerā nav spēkojusies.

Martā 21 gadu vecā Bouzasa-Maneiro izcīnīja savu pirmo "WTA 125" titulu, uzvarot turnīrā Antaljā uz māla seguma. Madrides turnīra kvalifikācijā viņa pārspēja divas amerikānietes Klēru Liu (WTA 115.) un Sašu Vikeriju (WTA 129.).

Turnīrs Madridē norisinās māla seguma kortos.