Foto: AFP/Scanpix/LETA

Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko jaunākajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā zaudējusi divas pozīcijas un šonedēļ ieņem 13.vietu.

Jau vēstīts, ka Ostapenko "French Open" turnīrā, kas ir sezonas otrās "Grand Slam" sacensības," nepārvarēja otro kārtu. Viņa šajā turnīrā trešajā kārtā nav iekļuvusi jau četrus gadus pēc kārtas. Šoreiz pēc dalības Parīzē notiekošajā turnīrā viņai nācās atkāpties divas pozīcijas WTA rangā.

Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja tikmēr pakāpusies divas pozīcijas augstāk uz 116.vietu, Diāna Marcinkēviča atkāpusies par astoņām vietām uz 325.pozīciju, bet Anastasija Sevastova atguvusi trīs vietas un ierindojas 380.pozīcijā.

Daniela Vismane ir par septiņām vietām augstāk (399.), Kamilla Bartone zaudējusi čētras pozīcijas (697.), Valērija Kargina (1155.) vietu nav mainījusi, bet Margarita Ignatjeva pakāpusies par 25 ailītēm uz augšu un ieņem 1185.vietu, kamēr Anna Ozerova ir par sešām vietām zemāk kā iepriekšējā rangā (1310.).

Ranga līdere joprojām ir poliete Iga Švjonteka, bet par vienu pozīju augšup pakāpusies Korija Gofa no ASV, kura no otrās uz trešo viemtu nobīdījusi baltkrievieti Arinu Sabaļenku. Ceturto vietu saglabā Jeļena Ribakina no Kazahstānas, piektā joprojām ir amerikāniete Džesika Pegula, kurai seko čehiete Markēta Vondroušova. No 15.vietas uz septīto pakāpusies Francijas atklātā čempionāta fināliste Jasmīne Paolīni no Itālijas, astoto vietu saglabā Džena Sjiņveņa no Ķīnas, divas vietas zaudējusi un devīto pozīciju šonedēļ ieņem grieķiete Marija Sakari, bet labāko desmitnieku noslēdz tunisiete Onsa Žabēra, kura zaudējusi vienu vietu.

Dubultspēļu rangā Ostapenko arī zaudējusi divas vietas un ieņem 20.pozīciju, bet Semeņistaja atguvusi vienu vietu(152.). Vismane veikusi sešu vietu kāpumu (163.), Marcinkēviča saglabājusi 223.pozīciju, bet Bartone pakāpusies par vienu vietu uz 402.pozīciju. Ignatjeva atkāpusies par trim vietām (745.), Ozerova - par 20 vietām (1165.), Marina Markina - par septiņām vietām (1227.), Kargina - par trim vietām (1332.), bet Marija Semeņistaja ir par sešām pozīciju zemāk (1568.).

Pasaules dubultspēļu ranga līderes godu atguvusi beļģiete Elīse Mertensa, kura uz otro pozīciju nobīdījusi taivānieti Suveju Sje, kamēr trešo vietu joprojām ieņem jaunzēlandiete Erina Ratlifa.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!