Vācijas tenisiste Angelika Kerbere svētdien piedzīvoja zaudējumu Sinsinati WTA "Premier" finālā, tādējādi neizmantojot iespēju nākamajā nedēļā WTA ranga līderes godu atņemt Serēnai Viljamsai.

Pasaules otrā rakete Kerbere ar 3-6, 1-6 piekāpās čehietei Karolīnai Plīškovai, kura WTA rangā atrodama 15.pozīcijā.

Viljamsa nedēļas sākumā atsauca savu dalību no Sinsinati WTA "Premier" turnīra, tādējādi viņa nevarēja aizstāvēt pērn šajā sacensībās iegūtos punktus.

Viljamsa WTA ranga līderpozīcijā atrodas kopš 2013.gada februāra, kad nomainīja baltkrievieti Viktoriju Azarenku. Amerikānete ranga virsotnē atrodas jau 183 nedēļas, bet kopumā līderpozīcijā viņa bijusi 206 nedēļas.

Kerbere šosezon triumfēja Austrālijas atklātajā čempionātā, bet Vimbldonā viņa aizkļuva līdz finālam.

Plīškova Sinsinati izcīnīja savu otro WTA titulu sezonā, bet sesto karjerā. Šosezon viņa kļuva arī par Notingemas WTA "International" turnīra čempioni.

Jau vēstīts, ka Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko Sinsinati WTA "Premier" turnīrā apstājās otrajā kārtā, kur ar rezultātu 4-6, 1-6 zaudēja tieši Plīškovai.

Sinsinati turnīra kvalifikāciju nepārvarēja Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova, kura ar 3-6, 6-7 (4:7) piekāpās Sabīnei Lisicki no Vācijas.

Sinsinati "Premier" turnīrs norisinājās uz cietā seguma kortiem.

Nākamais turnīrs pirms ASV atklātā čempionāta ir Ņūheivenas WTA "Premier" sacensības.