Leģendārā tenisiste Serēna Viljamsa (WTA 11.) piektdien spēli uzsāka nepārliecinoši, bet tomēr spēja izcīnīt uzvaru pret Anastasiju Potapovu (WTA 101.), iekļūstot Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtajā kārtā, raksta medijs BBC.

Ar desmito numuru izsētā Viljamsa pretinieci no Krievijas pārspēja ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-2.

ASV pārstāve kļūdu pilnā pirmajā setā bija nonākusi zaudētājos ar 3-5, bet spēja lauzt pretinieces servi, atkaujoties pat no divām setbumbām. Otrā seta ievadā Viljamsa trešo reizi spēlē zaudēja serves geimu, tomēr vairāk vaļību viņa nepieļāva, izcīnot pārliecinošu uzvaru setā ar rezultātu 6-2.

Uzvarot "Australian Open" čempionātā, Viljamsa izcīnītu 24. titulu "Grand Slam" turnīros, tādējādi atkārtojot leģendārās Margaretas Kortas uzstādīto rekordu.

Savukārt Japānas tenisiste Naomi Osaka (WTA 3.) pārvarēja Tunisijas pārstāvēs Onsas Žabūras (WTA 30.) pretestību, mačā triumfējot ar rezultātu 6-3, 6-2.

Osaka nākamajā kārtā spēkosies ar spānieti Garbinji Mugurusu (WTA 14.), bet Viljamsa par vietu ceturtdaļfinālā spēlēs pret Baltkrievijas tenisisti Arinu Sabaļenku (WTA 7.), kura ceturtdien ar rezultātu 6-3, 6-1 pārspēja amerikānieti Annu Lī (WTA 69.).

Savukārt pagājušā gada "Australian Open" fināliste Mugurusa vien 58 minūtēs izrēķinājās ar Kazahstānas tenisisti Zarinu Dijasu (WTA 83.), svinot uzvaru ar rezultātu 6-1, 6-1. Spānijas pārstāve triju spēļu laikā piekāpusies tikai desmit geimos.

Taivānas tenisiste Se Šuvei trešo reizi karjerā sasniedza turnīra ceturto kārtu, ar rezultātu 6-4, 2-6, 7-5 pieveicot Itālijas pārstāvi Sāru Erani (WTA 134.). Šuvei pēdējā setā atradās iedzinējos ar rezultātu 3-5, bet uzvarēja četrus geimus pēc kārtas.

Taivāniete ceturtajā kārtā spēlēs pret Čehijas tenisisti Marketu Vondrušovu (WTA 20.), kura pietiekami pārliecinoši ar 6-2, 6-4 uzvarēja rumānieti Soranu Kirstju (WTA 68.).