Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko pirmdien Sanktpēterburgas WTA 500 punktu sērijas turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 6-2, 6-2 pārspēja spānieti Paulu Badosu.

Lai izcīnītu uzvaru, Ostapenko bija nepieciešamas 55 minūtes. Abos setos viņa divas reizes lauza pretinieces servi, bet Badosa pie breika iespējām tā arī netika.

Ostapenko šajā mačā izpildīja četras netveramas serves, kā arī trāpīja 65,9% pirmo servju. Tāpat viņa pēc trāpītas pirmās serves uzvarēja 88,9% izspēļu.

Abām tenisistēm šī bija otrā savstarpējā spēle. Iepriekšējo abas tikās 2020. gada "French Open" turnīra trešajā kārtā, kad Ostapenko piedzīvoja zaudējumu. Ostapenko šajā turnīrā izlikta ar sesto numuru, bet WTA rangā viņa ierindojas 53. vietā. Savukārt Badosa pasaules rangā ieņem 70. vietu.

Turnīra otrajā kārtā Ostapenko tiksies ar rumānietes Žaklīnas Kristianas (WTA 160.) un baltkrievietes Vera Lapko (WTA 201) pāra uzvarētāju.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu