Latvijas labākā tenisiste Jeļena Ostapenko trešdien piedzīvoja zaudējumu Toronto 1000 punktu WTA turnīra otrās kārtas mačā.

Pasaules 16. rakete Ostapenko, kura Toronto bija izlikta ar šo pašu numuru, spraigā cīņā ar 6-7 (2:7), 6-0, 5-7 zaudēja amerikānietei Alisonei Riskei (WTA 35.).

Pirmajā setā Ostapenko izvirzījās vadībā ar 4-1, taču nespēja to nosargāt un cieta zaudējumu taibreikā. Otrajā setā Latvijas tenisiste ar savu agresīvo spēles stilu dominēja kortā un aizvadīja perfektu setu, neļaujot pretiniecei uzvarēt kaut vienā geimā.

Līdz ar to mača uzvarētāja tika izšķirta trešajā setā, kas aizritēja ļoti spraigā divcīņā. Kamēr Ostapenko spēlēja sev tipisko uzbrukuma tenisu, Riske spēlēja no aizsardzības, bieži izprovocējot latvieti uz kļūdām. Šāda taktika attaisnojās, un viņai izdevās trešā seta izskaņā lauzt Ostapenko servi un uzvarēt ar 7-5.

Amerikānietei nākamajā kārtā pretī stāsies Jūlija Putinceva (WTA 46.) no Kazahstānas vai pasaules trešā rakete Paula Badosa no Spānijas.

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi.