Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko piektdien Seulas "WTA 250" sērijas turnīrā sasniedza pusfinālu.

Turnīra galvenā favorīte un WTA rangā 19. vietā esošā Ostapenko ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-2, 6-1 pārspēja Viktoriju Himenesu Kasincevu (WTA 186.) no Andoras.

Iepriekšējās divās spēlēs Ostapenko izcīnīja smagas uzvaras trīs setu cīņās, tomēr trešajā mačā šajā turnīrā tenisiste no Latvijas darbojās pārliecinošāk. Abos setos viņa gan zaudēja pa serves geimam, tomēr spēja demonstrēt pietiekami augstvērtīgu sniegumu, lai gūtu pārliecinošu uzvaru.

Ostapenko Seulas turnīra pusfinālā tiksies ar Emmu Radukanu (WTA 77.), kura ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-2, 6-2 stundas un 15 minūšu laikā uzvarēja Polijas tenisisti Magdu Lineti (WTA 51.).

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.