Lielisku maču NBA aizvadījis latviešu centra basketbolists Andris Biedriņš, kurš Goldensteitas ''Warriors'' labā guva 31 punktu, taču tas nepalīdzēja basketbolistiem pieveikt Denveras ''Nuggets'''. Otro reizi pēc kārtas tika zaudēts - šoreiz ar 140-129.

Spēli sākumsastāvā centra pozīcijā uzsāka Trojs Mērfijs, taču drīz vien viņš tika nomainīts. Pirmo ceturtdaļu komandas aizvadīja ļoti rezultatīvi, kopā gūdamas 69 punktus. Visneveiksmīgākā ''kareivjiem'' izrādījās otrā ceturtdaļa, kura tika zaudēta ar 36-26, līdz ar to ejot pārtraukumā -11 - 60-71.

Trešajā periodā turpinājās ''Nuggets'' pārsvars un rezultāts jau tika palielināts līdz +16 pirms pēdējās ceturtdaļas. Mača beigās ''Warriors'' mazliet spēja samazināt starpību, taču spēle vairs nebija glābjama - ļoti rezultatīvā spēlē ar 140-129 pārāki bija ''Nuggets''.

Biedriņš guva 31 punktu (1p 3/4, 2p 14/17) 31 laukumā aizvadītajā minūtē, izcīnīja 10 atlēkošās bumbas (no tām septiņas uzbrukumā), izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, vienreiz bloķēja, septiņas reizes kļūdījās un nopelnīja trīs personīgās piezīmes.