No 23. līdz 25. novembrim Slovēnijā risinājās Pasaules kausa izcīņas posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Augstus panākumus prestižākajos maršrutos guvuši Latvijas sportisti, informēja Latvijas Jātnieku federācija

Sacensību "Grand Prix" maršrutā ar 160 cm augstiem šķēršļiem ceturto vietu ieguva Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Gīrs, bet septītajā vietā ierindojās Kristaps Neretnieks ar Conte Bellini. Maršrutā startēja 35 dalībnieki, uzvarēja Rikardo Markets Martinengo (Itālija) ar Pro Und Contra 2, kurš vienīgais distanci veica bez soda punktiem.

Savukārt konkūrā ar 140 cm augstiem šķēršļiem uzvaru izcīnīja Kristaps Neretnieks ar Caramsin, bet trešais bija Aleksandrs Šakurovs ar Gīru. Maršrutā startēja 56 dalībnieki.