Latvijas sportists Deniss Čerkovskis piektdien izcīnīja 20.vietu ASV notikušajās Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā pirmā posma finālsacensībās.

Čerkovskis summā tika pie 5564 punktiem.

Sākotnēji Čerkovskis paukošanā sasniedza 19.labāko rezultātu, peldēšanā viņš bija tikai 35.ātrākais, jāšanā viņam augstā otra vieta, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 28.rezultātu.

Par posma uzvarētāju ar 5832 punktiem kļuva krievs Aleksandrs Ļesuns, bet kopumā finālsacensībās startēja 36 sportisti.

Iepriekš Čerkovskis trešdien kvalifikācijas sacensībās savā grupā ar 4492 punktiem izcīnīja devīto vietu.

Sestdien notiks finālsacensības sievietēm, kurās Latviju pārstāvēs Jeļena Rubļevska. Viņa ceturtdien kvalifikācijas sacensībās savā grupā ierindojās 13.vietā, bet vēl viena Latvijas pārstāve Brenna Barata savā grupa ieņēma 22.vietu un finālsacensībām nekvalificējās.

Kā ziņots, pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.