Latvijas vingrotājs Dmitrijs Trefilovs sestdien izcīnīja astoto vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa posma finālsacensībās vingrojumā uz zirga.

Finālā Trefilovs savāca 13,825 punktus, kas bija sliktākais rezultāts no sportistiem, kuri kvalificējās izšķirošajai kārtai.

Pirms tam ceturtdien notikušajā kvalifikācijā Trefilovs savāca 14,375 punktus, ieņemot astoto vietu starp 44 sportistiem

Pārējiem Latvijas vingrotājiem finālā neizdevās iekļūt - Vitālijs Kardašovs ar 14,412 punktiem ieņēma devīto vietu atbalsta lēciena finālsacensībās, bet brīvajās kustībās viņš ar 13,750 punktiem palika 19.vietā.

Tikmēr sieviešu sacensībās Valērija Grišāne ar 13,200 punktiem ieņēma 12.vietu brīvajās kustībās.