"Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāvis Indulis Bekmanis daudzdienu velobrauciena "Tour of Estonia" (UCI 2.1) trešajā posmā, kurā sportisti veica 150 km garu distanci, izcīnīja 12. vietu.

Sestdien Tartu notika "Tour of Estonia" noslēdzošais posms, tā dalībnieki veica 150 km garu distanci pa apļiem. Pirmo vietu posmā ieguva Bartlomejs Matisjaks (3:21:34) no "CCC Polsat Polkowice" komandas, otro - Iļja Davidenoks (3:21:34) no "Continental Team Astana", bet trešo - Leonīds Krasnovs (3:21:34) no "Rusvelo".

Pirmā Igaunijas velobrauciena kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Igaunijas izlases pārstāvis Gerts Jīeārs, bet Indulis Bekmanis kopvērtējumā ieņēma 29. vietu, bet viņa komandas biedrs igaunis Erki Putseps kopvērtējumā palika 33. pozīcijā.

Svētdien "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komanda pilnā sastāvā startēs Tele2 Rīgas velomaratonā.