Latvijas vingrotājs Vitālijs Kardašovs svētdien izcīnīja piekto vietu Kolumbijā notikušā sezonas pēdējā Pasaules Izaicinājuma kausa posma finālsacensībās atbalsta lēcienā.

Latvijas pārstāvis finālsacensībās tika pie 14,634 punktiem, bet uzvaru ar iekrātiem 14,884 punktiem svinēja brazīlietis Djegu Ipolitu. No labāko trijnieka Kardašovs atpalika par 0,133 punktiem.

Iepriekš kvalifikācijas sacensībās šajā disciplīnā Kardašovs nopelnīja 14,325 punktus, kas bija piektais rezultāts starp desmit sportistiem un deva viņam vietu starp astoņiem fināla dalībniekiem.

Kardašovs šajā posmā sacentās arī brīvo kustību disciplīnā, kur kvalifikācijas sacensībās ar iegūtiem 13,150 punktiem palika pēdējais starp 14 sportistiem.

Kā ziņots, piekto vietu finālsacensībās atbalsta lēcienā sestdien izcīnīja arī Valērija Grišāne.

Kolumbijā norisinājās sezonas pēdējais - septītais - Pasaules Izaicinājuma kausa posms.