Latvijas sportists Mihails Jefremenko svētdien aizkļuva līdz Eiropas čempionāta astotdaļfinālam, taču tur piedzīvoja zaudējumu.

Sacensībās ar špagu vīriem apakšgrupu turnīrā Jefremenko izcīnīja piecas uzvaras sešās cīņās. Izslēgšanas mačos Latvijas sportists guva vēl divas uzvaras, tādējādi aizkļūstot līdz sacensību ceturtajai kārtai jeb astotdaļfinālam, kur piedzīvoja savu otro zaudējumu šajā turnīrā.

Pārējie Latvijas paukotāji - Gints Baķis, Normunds Kalniņš un Vadims Kuļešovs - apakšgrupu turnīrā neguva nevienu uzvaru, tādējādi sacensības noslēdzot pēdējās trijās vietās, Kuļešovam ieņemot 95.pozīciju, bet Baķim un Kalniņam dalot pēdējo 97.vietu.

Kā ziņots, Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien ieņēma 41.vietu paukošanas sacensībās ar špagu.

Apakšgrupu turnīrā Rubļevska sešos dueļos izcīnīja trīs uzvaras, bet izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā viņa ar 12:15 piekāpās polietei Magdalēnai Piekarskai.

Ierasti Rubļevska startē pieccīņas sacensībās, kur viena no viņas spēcīgākajām disciplīnām ir tieši paukošana.

Eiropas čempionāts turpināsies līdz 11.jūnijam, bet Latvija šajās sacensībās vairs netiks pārstāvēta.