Latvijas vīriešu izlase hokejā uz skrituļslidām (inline) ceturtdien Argentīnā notiekošajā Starptautiskās Rollersportu federācijas (FIRS) rīkotajā pasaules čempionātā ar 2:6 atzina Francijas valstsvienības pārākumu.

Pēc pirmajiem zaudētājiem vārtiem Latvija spēja izlīdzināt rezultātu (vārtus guva Sergejs Durdins), bet, ejot pārtraukumā, ar 3:1 jau vadībā bija Francija. Otrā perioda sākumā Aleksandrs Galkins vēl samazināja starpību līdz 2:3, taču turpinājumā francūži guva trīs vārtus, svinot pārliecinošu uzvaru ar 6:2.

Latvijas izlasei tas bija otrais zaudējums trīs spēlēs. Nākamo spēli Latvijas "inline" hokejisti aizvadīs jau piektdien, kad tiksies ar Spāniju.