NND komanda sestdien arī "Elvi florbola līgas" sieviešu turnīra pusfināla sērijas sestajā mačā pieveica Latvijas vicečempiones "Ķekavu" un sasniedza turnīra finālu.

NND savā laukumā bija pārākas ar 5:4 (0:2, 4:0, 1:2), sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-2.

Zīmīgi, ka iepriekšējā sezonā NND vienība vēl spēlēja Latvijas pirmajā līgā.

Pēc Ievas Jurkānes un Gundegas Vancānes precīzajiem metieniem pirmajā un otrajā trešdaļā "Ķekava" izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr otrā perioda noslēdzošajās 13 minūtēs NND florbolistes guva četrus vārtus pēc kārtas un panāca 4:2 sev par labu. Noslēdzošās trešdaļas sākumā Elīna Štrausa NND labā guva arī piektos vārtus, bet mača turpinājumā Ķekavas komanda parūpējās par intrigas atjaunošanu. Vispirms Jurkāne 45.minūtē guva savus otros vārtus spēlē, bet desmit minūtes vēlāk Paula Brunovska samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Tiesa, atspēlēties "Ķekava" tā arī nespēja, līdz ar to piedzīvojot zaudējumu ne tikai spēlē, bet arī visā sērijā.

Uzvarētājām ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Ieva Priede.

"Ķekava" sēriju sāka, izvirzoties vadībā ar 2-0, tomēr nākamās četras spēles uzvarēja NND florbolistes.

Jau vēstīts, ka par sieviešu turnīra pirmo finālisti kļuva astoņkārtējās Latvijas čempiones Kocēnu "Rubene", kas pusfināla sērijā ar 4-0 pieveica "Rīgas Lauvas".

Sieviešu un vīriešu čempionātā čempionu likteni izšķirs atsevišķi mači 9. aprīlī "Arēnā Rīga".