Latvijas peldētājs Daniils Bobrovs trešdien pasaules čempionātā ūdenssporta veidos peldēšanā izcīnīja 24. vietu 200 metru distancē brasā, bet Ieva Maļuka 100 metros brīvajās stilā ieņēma 28. vietu.

Priekšacīkstēs Bobrovs uzrādīja rezultātu divas minūtes un 13,96 sekundes, kas deva 24. vietu 40 startējušo peldētāju vidū.

Labāko rezultātu sasniedza austrālietis Zeks Stabletijs-Kuks, kuram Bobrovs zaudēja 4,97 sekundes. Sacensības pusfinālā turpinās 16 ātrākie peldētāji.

Tikmēr Maļuka priekšsacīkstēs 100 metru distancē brīvajā stilā finišēja pēc 56,46 sekundēm.

Kopumā uz starta izgāja 63 sportistes, no kurām 16 labākas kvalificējās pusfinālam.

Priekšsacīkstēs 100 metrus brīvajās stilā visātrāk peldēja Mollija O'Kalahane no Austrālijas, kas distanci veica 53,49 sekundēs. Maļuka no viņas atpalika 2,97 sekundes.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāv četri peldētāji - Maļuka, Gabriela Ņikitina, Ģirts Feldbergs un Bobrovs. Latvijas sportisti ir pieteikti dalībai arī 4x100 metru kombinētajā un 4x100 metru brīvā stila stafetēs jauktajām komandām.