Aizvadītajā nedēļas nogalē Ungārijā norisinājās divas Starptautiskās Riteņbraukšanas federācijas (UCI) 1.2 kategorijas šosejas riteņbraukšanas sacensības – "Central European Tour Miskolc GP" un "Central European Tour Budapest GP", kurās piedalījās Latvijas kontinentālā komanda – "Alpha Baltic/Unitymarathons.com", informēja komandas pārstāvji.

Pirmajā dienā "Central European Tour Miskolc GP" 157,8 km garajā distancē no Latvijas sportistiem labāko rezultātu uzrādīja riteņbraucējs Reinis Andrijanovs, ierindojoties 8. vietā, no uzvarētāja ungāra Krištiana Lovasija atpaliekot par 58 sekundēm. Tikmēr Māris Bogdanovičs ierindojās 36.vieta.

Otrās dienas sacensībās "Central European Tour Budapest GP" Reinis Andrijanovs piedzīvoja neveiksmīgu kritienu apmēram 100 metrus pirms finiša un ierindojās 50. vietā. Sandis Eislers finišēja 44. vietā, bet Māris Bogdanovičs 95. vietā.