"Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējs Indulis Bekmanis daudzdienu velobrauciena Baltijas ceļš (UCI 2.2) otrajā posmā, kurā sportistiem bija jāpārvar 193,9 km gara distance ar startu Tallinā un finišu Vīlandē, izcīnīja augsto 8. vietu, kopvērtējumā ierindojoties 15. pozīcijā.

Otrajā posmā sportistiem bija jāveic 193,9 kilometru gara distance lietainos laika apstākļos. Pirmo vietu otrajā posmā izcīnīja Marsels Meisens ("BKCP-Powerplus"), otro viņa komandas biedrs Davids van der Poel, trešo - Kristians Bertilsons ("Team People4you - Unaas Cycling").

Otro labāko rezultātu no "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" riteņbraucēju komandas uzrādīja Emīls Liepiņš, kurš šodien ierindojās 11. pozīcijā (4:22:43), sacensību kopvērtējumā ieņemot 13. vietu, kas ir augstākā pozīcija no Latvijas sportistiem. Reinis Andrijanovs finiša līniju šķērsoja 33. vietā, bet Kristofers Rācenājs 66. vietā.

Rīt norisināsies sacensību trešais etaps, kurā sportistiem būs jāpārvar 171,1 km gara distance no Vīlandes līdz Otapei.

Baltijas ceļš sešu dienu sacensības noslēgsies 25. augustā, velobrauciena kopējais distances garums ir 1019,3 kilometri.