Foto: F64

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs paudis pārliecību, ka lielā konkurence Latvijas BMX riteņbraucēju vidū audzina nākamos olimpisko spēļu dalībniekus un uzvarētājus, informē riteņbraukšanas klubs "MŠA/VBSS-Valmieras puikas".

Valmieras BMX trasē "Avoti" nedēļas nogalē notikušajā Latvijas čempionātā piedalījās 411 dalībnieki, kas ir rekordliels skaits, un valmierietis Štrombergs secināja, ka tik liels dalībnieku pulks apliecina, ka Latvijā BMX kā sporta veids joprojām attīstās un aug.

"Šāda konkurence audzina nākamos olimpisko spēļu dalībniekus un uzvarētājus, ja vien viņi paši spēs saglabāt disciplīnu, darba ētiku un īsto attieksmi," pēc sacensībām teica divkārtējais olimpiskais čempions.

"Protams, viņi visi nekļūs par elites sportistiem, un uzskatu, ka tas arī nav svarīgākais, - katrs gads sportā tam mazajam puikam vai meitenei iedod kaut ko jaunu, jo BMX ir neprognozējams un māca tikt galā ar ļoti dažādām situācijām, kas savukārt veido vērtīgu dzīves pieredzi," klāstīja Štrombergs.

Latvijas čempionāta elites grupā uzvarēja Rinalds Jānis Kārkliņš no MŠA/"Valmieras puikas" un Vineta Pētersone no "Silvas ziķeri"/"AKSCC Valmiera".

Čempionāts notika 24 ieskaites grupās.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!