Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands ceturtdien ieņēma 23.vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) 2.1 sērijas daudzdienu sacensību "Tour de Hongrie" otrajā posmā.

Ceturtdien riteņbraucēji veica 192 kilometrus līdzenumā ar trim sprinta starpfinišiem.

Lielās grupas finišā uzvaru izcīnīja nīderlandietis Fabio Jākobsens ("Quick-Step Alpha Vinyl"), kurš distanci veica trīs stundās 59 minūtēs un 20 sekundēs.

Viņš apsteidza "Israel - Premier Tech" vienības braucēju no Francijas Rudiju Barbjē un Beļģijas braucēju Sašu Vēmāsu ("Sport Vlaanderen - Baloise").

Arī Latvijas riteņbraucējam, kurš pārstāv "Israel - Premier Tech" vienību, tika ieskaitīts tāds pats finiša laiks kā lielajai grupai, finišējot 23.vietā 130 sportistu konkurencē.

Kopvērtējumā uz pirmo vietu pārvietojies Beļģijas braucējs Jenss Reinderss no "Sport Vlaanderen - Baloise" vienības. Par četrām sekundēm atpaliek Jākobsens un pirmā posma uzvarētājs nīderlandietis Olavs Koijs ("Jumbo-Visma").

Trešajā posmā piektdien sportisti mēros 154 kilometrus garu distanci ar vienu trešās kategorijas kalnu finišu distances sākumā un diviem sprinta starpfinišiem.

Daudzdienu velobrauciens, kas notiek jau 43.reizi, noslēgsies svētdien.

2019.gadā Ungārijas tūres kopvērtējumā uzvarēja Neilands, bet pagājušogad uzvaras laurus plūca austrālietis Demjens Hausons.