Latvijas parabobslejists Alvils Brants piektdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa izcīņas posmā, kas notika olimpiskajā Lillehammeres trasē Norvēģijā.

Lai arī nevienā no braucieniem Brantam neizdevās uzrādīt labāko rezultātu - pirmajā viņš bija otrais, bet otrajā ceturtais -, divu braucienu summā Latvijas sportistam bija labākais laiks - 1:56,84.

Par divām sekundes simtdaļām no Alvila atpalika kanādietis Lonijs Bisonets, bet trešās vietas ieguvējs amerikānis Barijs Šrēders jau bija 0,38 sekunžu attālumā.

Soli no goda pjedestāla palika cits Latvijas pārstāvis Lauris Zutis, kurš Šrēderam piekāpās 0,04 sekundes un palika ceturtais, savukārt Artūrs Klots izcīnīja septīto vietu (+0,56 sekundes aiz līdera). Sacensību debitante Annija Krūmiņa 22 sportistu konkurencē ierindojās 15. vietā (+1,32 sek.).