Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Andris un Juris Šici piektdien Kanādas trasē Vistlerā izcīnīja desmito vietu, kamēr latviešu vīriešu vieninieku ekipāžām sacensības bija neveiksmīgas.

Andris Šics/Juris Šics 20 ekipāžu konkurencē, divu braucienu summā uzrādot laiku minūte un 13,592 sekundes, izcīnīja 10.vietu, uzvarētājiem T.Vendlam/T.Arltam no Vācijas zaudējot 0,505 sekundes.

Otra Latvijas divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, divu braucienu summā, uzrādot laiku minūte 14,017 sekundes, ierindojās 15.vietā. No uzvarētājiem mūsu puiši atpalika 0,930 sekundes.

Vīru konkurencē Latvijas komanda startēja ar trim sportistiem – Mārtiņu Rubeni, Ināru Kivlenieku un Kristapu Mauriņu.

31 dalībnieku vidū labākais no Latvijas bija Kristaps Mauriņš, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 37,857sekundes, izcīnot 20.vietu. PK 4.posma uzvarētājam Fēliksam Loham no Vācijas Mairiņš zaudēja 1,171 sekundi.

Inārs Kivlenieks ar rezultātu minūte un 37,969 sekundes ierindojās divas pozīcijas zemāk – 22.vietā. Viņš sacensību līderim zaudēja 1,283 sekundes. Bet izlases līderim Mārtiņam Rubenim šis posms pavisam neveiksmīgs. Divu braucienu summā, uzrādot laiku minūte un 38,050 sekundes, viņš palika 25.vietā. No F.Loha Rubenis atpalika 1,364 sekundes.